Tutvu Viimsi vallas tegutsevate huviringidega

28. aug 2023

Viimsi vallas tegutsevad huviringid 2023/24

Võimlemis- ja tantsuklubi "Keeris"
Trennidesse oodatakse tütarlapsi vanuses 7–16. Treeningud toimuvad alates septembrikuust kuni juuni keskpaigani Viimsi kooli spordikompleksis 2–3 korda nädalas.
Osalustasu: 55–60 eurot
Täpsem info: www.vtkkeeris.weebly.com

MTÜ Võimlemisklubi Piruett Võimlemiskool
Püünsi Tantsuline 7–9-aastased, Püünsi Tantsuline 10–12-aastased, Püünsi Mänguline 4–6-aastased. Treeningud toimuvad Püünsi koolis 2 korda nädalas, kolmas võimalus on Tallinna kesklinnas.
Osalustasu: 66 eurot
Täpsem info: www.piruett.ee

Korvpalliklubi Viimsi
Korvpallitreeningud lastele, noortele ja täiskasvanud saavutus- või harrastussportlastele. Treeningud toimuvad Meriväljal, Pirital, Randveres, Tallinna kesklinnas ja Lahemaal.
Osalustasu: 25-60 eurot
Täpsem info: www.kkviimsi.ee

Rulluisuklubi RULLEST
Trennidesse oodatakse uusi huvilisi vanuses 7–17. Trennid toimuvad 2–4 korda nädalas Haabneeme koolis.
Osalustasu: 40 eurot
Täpsem info: www.rullest.ee

Kalevi Jalgrattakool MTÜ
Trennidesse oodatakse lapsi alates 5. eluaastast ja ka täiskasvanud harrastajad. Vastavalt vanusele toimuvad ühistreeningud 2–5 korda nädalas.
Osalustasu: 50 eurot
Täpsem info: www.jalgrattakool.ee

Tallinna Käsipalliakadeemia MTÜ
Pakume käsipalliharidust lastele 1.–12. klassini ehk 7.–19. eluaastani. Lastele vanuses 7–10 toimuvad trennid 3–4 korda nädalas, vanematel lastel on võimalus käia treeningutel kuni 7 korda nädalas. Treeningud toimuvad Randvere, Viimsi, Loo ja Merivälja koolis ning Pirita majandusgümnaasiumis.
Osalustasu: 52–59 eurot
Täpsem info: www.tka.ee

Active Tennis
Trennidesse oodatakse noori vanuses 4–18 ja täiskasvanuid. Trennid toimuvad Viimsis 1–4 korda nädalas kogu aasta vältel.
Osalustasu: alates 50 eurot
Täpsem info: www.facebook.com/ActiveTennisSport

Nordswim ujumisklubi
Klubiga on oodatud liituma mudilased alates 3. eluaastast. Trennid toimuvad 1–3 korda nädalas Tallinn Viimsi SPA ujulas.
Osalustasu: 65–90 eurot
Täpsem info: www.nordswim.ee

Viimsi kitarriõpe
Õppima ootame nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Õppetöö toimub aastaringselt. Asume Viimsi äritares ruumides 343 ja 342.
Osalustasu: alates 55 eurot
Täpsem info: Kitarriope.ee

Viimsi teaduskool
Tundidesse ootame noori vanuses 7–19. Tunnid toimuvad paaristunnina kord nädalas septembrist maini.
Osalustasu: 25–261 eurot
Täpsem info: www.viimsiteadus.ee

Viimsi tantsustuudio Black & White Dance
Trennidesse ootame kõiki huvilisi, kellele meeldib tantsida, esineda või saada lihtsalt paremat füüsilist vormi. Trennid on nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Huviringi tegevus toimub 2–4 korda nädalas aastaringselt, asume Haabneemes Kaluri teel.
Osalustasu: 15–75 eurot
Täpsem info: bwdance.ee