Uuendatud postkontoris pannakse rõhku keskkonnasäästlikkusele

21. sept 2023

Viimsi Äritares avas uksed uuenduskuuri läbinud Omniva postkontor, kus fookuses on pakendite taaskasutus ning laienenud on valik lambavillast ja tekstiilijääkidest valmistatud kodumaistest pakkelahendustest.

Uuenduskuuri läbinud postkontorites saab iga inimene keskkonnasäästlikke valikuid teha. Pakendite „võta ja jäta“ keskkonnasäästlik lähenemine võimaldab kasutatud pakendid postkontorisse jätta, et järgmised postkontori külastajad saaksid oma saadetised nendega omakorda teele panna.

Uue sisekujundusega Viimsi postkontoris on ka Omniva oma kingipood, kust saab osta raamatuid ja meeneid. Veel leiab valikust traditsioonilisi postmarke, postkaarte ja teisi postitooteid. Saalis on kesksel kohal pakkelaud, kus kliendid saavad saadetised ise kohapeal ära pakkida ja need koheselt teele panna. Lisaks on avatud ligipääsudega teenindusletid, kus teenindajad aitavad kiirelt ja mugavalt vormistada soovitud postiteenuseid.

„Viimsi postkontoris on tänavu kaheksa kuu jooksul ostetud kõige enam postitooteid (37%), millest populaarsemad on olnud postmargid (18%) ja pakkekaup (18%). Suure osa Viimsi postkontori tööst moodustab muidugi ka saadetiste vastuvõtmine ja väljastamine,“ rääkis Omniva Tallinna ja Harju piirkonna postiasutuste juht Ulvi Kuus.

Viimsi Äritares (Paadi tee 3) asuv postkontor on avatud tööpäevadel kell 10–19 ja nüüd ka laupäeviti kell 10–13. Uuenduskuuri läbinud postkontorid on ligipääsetavad ka erivajadustega inimestele.

Jane Saks
Viimsi Teataja toimetaja