Randvere kooli direktori kohusetäitjana alustab Regina Multram

24. aug 2023
Randvere juurdeehitus

Alates 23. augustist täidab kuni uue direktori leidmiseni koolijuhi kohuseid senine õppejuht Regina Multram.

Pühapäeval, 20. augustil lõppes avalik konkurss Randvere kooli direktori ametikohale. Haridusvaldkonna abivallavanem Marju Aolaidi sõnul saatsid oma avaldused kokku üheksa kandidaati. Komisjon on oma töö avaldustega teinud ja vestlusvooru pääses neist kuus. Abivallavanema sõnul proovitakse parim valik langetada nii kiiresti kui võimalik.

„Meie soov on, et koolijuhi vahetus toimuks võimalikult sujuvalt ja selleks tegime ettepaneku senisele õppejuhile Regina Multramile asuda uue juhi tööle asumiseni direktori kohusetäitjaks. Regina kasuks räägib see, et ta on kursis kooli juhtimisega ja tunneb selle maja inimesi ning hingeelu. Vallavalitsuse haridusosakond on talle sellel perioodil omalt poolt toeks ja usun, et kool on uue juhi tööle asumiseni heades kätes,“ ütles abivallavanem Marju Aolaid.

Randvere kooli viimased aastad juhtinud Stanislav Nemeržitski esitas 14. juulil lahkumisavalduse ja vahetult peale seda kuulutas vallavalitsus välja avaliku konkursi uue direktori leidmiseks.

Kooli juurdeehituse valmimise nimel pingutatakse igapäevaselt

Selle aasta märtsis andis Randvere kooli juurdeehitust ehitanud ehitusettevõtja meedia vahendusel teada, et on sattunud nii tõsistesse raskustesse, et ette tuleb võtta saneerimine. Toona lubas juhtkond pooleliolevad objektid lõpetada. Tartu Postimehele antud intervjuus nentis ettevõtte juht, et keerukuste põhjuseks on märkimisväärselt kasvanud ehitusmaterjalide hind ja tööjõu leidmise probleemid.

Keerukuste järel on projekti juhtimise üle võtnud OÜ Viimsi Haldus, kes koostöös objektil töötanud alltöövõtjatega järk-järgult ehituse valmimise nimel pingutab.

Abivallavanem Marju Aolaidi sõnul pingutavad kõik osapooled jätkuvalt selle nimel, et septembris oleks koolil võimalik võtta kasutusele klassiruumid ja seejärel alustatakse tööd ujula osaga. „See on parim lahendus, mis me antud olukorras teha saame ja olen väga tänulik kõigile, kes igapäevaselt selle nimel tööd teevad, et juurdeehituses saaks septembris juba õppetunnid alata.“

Loe lisaks:
Randvere kooli juurdeehituses algab õppetöö septembrist (4.08.2023)
Randvere kooli direktor lahkub ametist (18.07.2023)

Heiko Leesment
avalike suhete osakond

Foto: Randvere kooli juurdeehitus (Jane Saks)